Vallaliste naistega suhetest rääkides olen mõistnud, et kõik naised soovivad oma südames leida seda Härra Õiget ehk meest, kellega nad saaksid olla need, kes nad on ja oma elu jagada. Meest, kelle kohta nad saaksid öelda, et on nüüd nn koju jõudnud. Kui enda arvates lõpuks see Härra Õige leitakse, siis ollakse õnnetipul. Mis juhtub aga siis, kui algselt Härra Õigeks kuulutatud mees osutub ikkagi Härra Valeks?

Vähesed meist julgevad endale tunnistada, et nad on oma valikus eksinud ning reaalsusega silmitsi seista. Seepärast on meie ümber ka paare, kes üksteist ei armasta, aga koos elatakse harjumusest, sest kunagi tehti ju selline valik. Me arvame, et see ongi normaalne, et armastus otsa lõpeb, sest saabub hall argipäev ning rutiin. Kõigiga ju juhtub nii. Kahjuks on see enesepetmine. Tegelikkuses ei julgeta endale tunnistada, et paarina ei vaata mees ja naine enam ammu elule samas suunas ning sellist suhet võiks iseloomustada lõputu õudusena, sest see lihtsalt ei vii kuhugi, küll aga paneb kannatama.

Kuidas tunneb end naine, kui ta lõpuks julgeb enesele tunnistada, et Härra Õige on ikkagi Härra Vale? Loomulikult on ta pettunud ja vihane nii mehe kui ka iseenda peale. Seda viimast just eriti, sest tema tegi ju VALE VALIKU. Tema ju raiskas oma elust niipalju aastaid selle mehe peale ja täna ta usub, et polegi ehk enam võimeline uut armastust leidma ning ta ei tea, kas ta seda enam tahabki. Kas seda Härra Õiget ongi üldse olemas? Kuidas ta sai selles mehes niimoodi eksida? Need on need küsimused, mis naist vaevavad.

Mõtleme nüüd, kas Härra Vale oli ikka nii suur eksitus? Naistena me ei taha suhetes teha valesid valikuid. Ideaalne oleks, kui me leiaks kohe selle Härra Õige ja ongi asi ants. Kahjuks enamusel meie hulgast see nii ei lähe, mis ei tähenda seda, et me oleksime selle võrra vähem naised või saamatumad. See tähendab seda, et enne selle Härra Õigega kohtumist on meil vaja omandada õppetunnid Härra Valega, et me oskaksime tulevikus oma eluarmastust hoida. Kusjuures, kas kuskil on kirjas vanus, millal me seda Härra Õiget kohtame? Ei ole, me tutvume siis, kui oleme teineteise jaoks valmis. Mõni varem, mõni hiljem.

Seega tegelikult ei ole ükski naine eksinud, isegi need mitte, kes on mitu korda Härra Vale otsa koperdanud, sest tol eluperioodil olidki õiged just need Härra Valed. Teil olid tunded. Need olid tõelised. Järelikult ei saanud suhted Härra Valedega olla väärad. Need suhted olid Teie õpetajad. Tegelikkuses selle asemel, et ennast süüdistada ja endist kaaslast vihata, oleks vaja teda tänada ja ennast õnnitleda, sest just see suhe aitas Teil areneda, et jõuda järgmisena selle kauaoodatud Härra Õige käte vahele.